Konkurs na inicjatywy lokalne w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2023 „Mała gmina, duże chęci”. - Gminny Ośrodek Kultury w Rutkach-Kossakach

Konkurs na inicjatywy lokalne w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2023 „Mała gmina, duże chęci”.

Konkurs na inicjatywy lokalne w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2023 „Mała gmina, duże chęci”.

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Rutkach-Kossakach ogłasza konkurs – na inicjatywy lokalne w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2023 „Mała gmina, duże chęci”.

Celem konkursy jest zachęcenie mieszkańców do kreowania i aktywnego włączania się w życie kulturalne gminy Rutki poprzez zgłaszanie własnych pomysłów i inicjatyw działań kulturalnych. Najlepsze pomysły otrzymają dofinansowanie i zostaną zrealizowane we współpracy i przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Rutkach-Kossakach.

Nabór skierowany jest do grup nieformalnych, które gotowe są prowadzić działania animacyjne. Jeśli masz pomysł na ciekawą inicjatywę kulturalną to projekt dla Ciebie! Twój pomysł może uzyskać wsparcie finansowe do 10 500 zł bez finansowego wkładu własnego. Ogólna kwota przeznaczona na wszystkie działania wynosi 31.500 zł.

Proponowana inicjatywa powinna nawiązywać do „Diagnozy potencjału kulturotwórczego mieszkańców gminy Rutki”, dostępnej na stronie www.gokib-rutki.pl oraz w GOKiB w Rutkach-Kossakach przy ul. 11 Listopada 5. Aby uzyskać dofinansowanie konieczne jest wypełnienie formularza i dostarczenie go do GOKiB, a także prezentacja projektu podczas posiedzenia komisji konkursowej.

Załączniki:

pdfRegulamin Konkursu Na Inicjatywy Lokalne W Ramach Programu Dom Kultury "Mała gmina, duże chęci"667.53 KB

https://www.gokib-rutki.pl/raport-podsumowujacy-dzialania-diagnostyczne-przeprowadzone-podczas-realizacji-projektu-mala-gmina-duze-checi-w-programie-dom-kultury-edycja-2023-narodowego-centrum-kultury

 

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Rutkach-Kossakach

ul. 11 listopada 5
18-312 Rutki- Kossaki

Tel: 862701041
Tel: 862701064

e-mail:gokib@gminarutki.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.