Młodzieżowy GKS „1984” Rutki, aktywnie podczas ferii zimowych !!. - Gminny Ośrodek Kultury w Rutkach-Kossakach

Drużyny młodzieżowego GKS kolejny raz przy współpracy z MOSiR Łomża miały okazje aktywnie spędzić kilka dni podczas upływających ferii zimowych.


W następujących dniach 31.01.2023, 01.02.2023, 02.02.2023 wybieraliśmy się do Łomży na obiekty miejscowego MOSiR-u, ale nie tylko. Trzy dni obfitowały w liczne atrakcje, lodowisko i nauka jazdy na łyżwach z instruktorem, park wodny, tam zaś nauka pływania dla najmłodszych również z instruktorem oraz liczne zabawy. Wyjście do sali zabaw „MOSiREK”oraz parku trampolin „JUMP 6”. Wspólne wyjście do kina na film pt: „Kot w butach” oraz wspólny posiłek w tym wypadku „pizza”. Uważamy, że tego typu inicjatywy mocno integrują młodych piłkarzy, co jest bardzo ważne wśród młodzieży, nie tylko grającą w piłkę nożną. Mamy nadzieje, że uda nam się stworzyć wiele podobnych inicjatyw. Dziękujemy Dyrektorowi MOSiR: Andrzejowi Modzelewskiemu oraz pracownikom za wszelką pomoc. Ferie zostały zorganizowane dzięki współpracy Stowarzyszenia „KOS 1984” Rutki, MOSiR Łomża oraz GOKiB w Rutkach-Kossakach.

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Rutkach-Kossakach

ul. 11 listopada 5
18-312 Rutki- Kossaki

Tel: 862701041
Tel: 862701064

e-mail:gokib@gminarutki.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.