Dzień Kobiet na wesoło ! - Gminny Ośrodek Kultury w Rutkach-Kossakach

Uczestnicy spotkania z okazji Dnia Kobiet zaciekawieni oglądają przedstawienie teatralne.

Dzień Kobiet na wesoło !

Dnia 08.03.2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece w Rutkach-Kossakach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Naszym Paniom, przygotowano wieczór pełen atrakcji.

Na wstępie odbył się występ Teatru Form Różnych z Zambrowa pt. „Dzień Kobiet na wesoło”. Inscenizacje zaprezentowane przez teatr rozbawiły zgromadzoną widownię.

Panie z KGW ”Polne Kwiaty” oraz KGW „Znad Narwi’’ przygotowały wypełniony po brzegi słodki stół z domowymi wypiekami. Upieczone ciasta cieszyły oko i podniebienia zebranych gości. Nie zabrakło również kawy i herbaty.

Podczas uroczystości odbyła się wystawa fotografii pt. „Piękne pomimo wszystko”. Dzięki tej wystawie przybyli goście mogli podziwiać zdjęcia przepięknych kobiet z Fundacji Na Jednej Nodze.

Wszystkie Panie otrzymały kwiaty od Wójta Gminy Rutki Dariusza Sławomira Modzelewskiego. Nie zabrakło również drobnych upominków przygotowanych własnoręcznie przez pracowników GOKiB w Rutkach-Kossakach.

W trakcie trwania uroczystości można było wykonać pamiątkowe zdjęcia na ściance wykonanej z myślą o tym wyjątkowym dniu.

Miłej atmosferze towarzyszyły radosne rozmowy, śmiechy oraz wspólne śpiewy.

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Rutkach-Kossakach

ul. 11 listopada 5
18-312 Rutki- Kossaki

Tel: 862701041
Tel: 862701064

e-mail:gokib@gminarutki.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.